Повернення старих легенд на E3-2015

Декілька слів про E3 2015 та оголошені там ігри, які вельми інтригують і цікавлять команду “Кріт Хіт”.

e3-2015

Передовсім, зацікавлення викликають сиквели, а серед сиквелів, насамперед: обіцяне давно продовження Dishonored, неочікувана нова частина Dark Souls та повернення Hitman. 

Знеславлена 

Dishonored пару років тому залишив надзвичайно приємні враження, хоч сам по собі був, фактично, зліплений із декількох інших легендарних ігор, їхні шматки почасти виступали із каркасу іграшки, яка сприймалася подекуди чи то як намагання їх переосмислити на свій лад, чи то спробу їх перепродати. Доповнення до гри виявилися не гіршими за неї саму, збагативши і розширивши стимпанківський, з’їдений невідомою хворобою світ.

В цьому ролику все прекрасне: нова обстановка (схоже на острів Серконос), нова головна героїня (так-так, наша маленька спадкоємиця престолу), нові вороги (технології не стоять на місці), нова симптоматика хвороби (гидотніше, ніж раніше) і, разом з тим, стара-добра динаміка, милий серцю візуальний стиль та, понад усе, до болю знайомий голос.

Як і весь маркетинг цієї ігрової серії, ролик заохочує гравця вбивати, однак ті, хто грав у першу частину, добре розуміють: справжнє задоволення цієї гри – відшукати для вашої жертви нелетальний спосіб покарання, який “буде гіршим від смерті”.

Найтемніші душі

Dark Souls ні багато ні мало – започаткувала новий ну якщо не жанр, то принаймні підхід, який багато в чому наблизив логіку відеоігор до логіки звичайного життя: вчися на помилках і постійно страждай через їхні наслідки, може з часом ти дійдеш до кінця, щоби зрозуміти, що ти все рівно світ не врятуєш. Власне, у новому трейлері ми бачимо підтвердження тому, що світ врятований так і не був.

Дивовижно, що третю частину гри випустили так скоро після другої, тим паче, якщо врахувати, що за неї взявся Хедитека Міядзакі, який паралельно працював над спін-офом Bloodborne. Команда “Кріт Хіт” щиро радіє поверненню пана Міядзакі, оскільки другу частину гри, яку робили без нього, назвати інакше, як фан-фіком на оригінальні твори автора, язик не повертається.

Також цікаво в новій частині побачити стан темряви, до якої опустився світ “Темних Душ”. У першому Dark Souls ми бачили зомбі-апокаліпсис із надією на те, що вогонь іще можна врятувати. У другому – смирення із фактом, що сонце згасне. І ось тепер, нарешті, ми дізнаємося, як воно – по той бік кінцевого кінця світу.

Найкращий найманий убивця знову з нами

Трейлер до нової частини культової серії Hitman на фоні попередніх двох видасться буденним. Наш герой не робить нічого надзвичайного – просто робить свою роботу. Вбиває замовлені цілі, багатьма різноманітними способами.

Що трошки дивує, №47 виглядає тут молодшим, ніж він був у Hitman Absolution. Absolution, до слова, залишив бажати багато в чому кращого. Я щиро сподіваюся, що розробники скористаються нагодою та відродять таки кращі практики серії, полишивши позаду провальні рішення попередньої частини гри.

Advertisements

About Дмитро Прокопчук

Політичний консультант компанії New Political Generation. Редактор сайту "Ігровимір".

Posted on 16.06.2015, in Очікуване and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Залишити коментар.

Прокоментуйте

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: