Tinytouchtales. Фантастіш, практіш, гут

Якщо ви зневажаєте ексклюзивно мобільні ігри як занадто маніпулятивні та дурні, чи “спинномозкові”, ми підготували сюрприз.

Tinytouchtales – це геймдизайнер/програміст Arnold Rauers і художники та музиканти. Їх ігри відрізняють неабияка продуманість, глибина механік, адиктивність, казкова естетика та елегантний, мінімалістичний дизайн. Плюс, ці ігри містять ледь не найкращі системи досягнень, що я будь-коли бачив і винятково етичну, чесну модель free to play. Вас ніщо прямо не зобов’язує платити за будь-яку з цих ігор, вами не маніпулюють. Можна досхочу награтися у Card Crawl перш ніж її придбати, чи грати в Card Thief і ніколи не заплатити.

Miracle Merchant

Найпростіша з усіх трьох ігор, Miracle Merchant пропонує вам стати алхіміком, що продає крафтові зілля різним чудернацьким істотам, чудовиськам та героям.  Напруження побудоване на тому, що ви не знаєте, якою буде ваша наступна карта інгредієнту. Але ви просто мусите задовольнити потреби кожного своїми, почас, нещасними і, навіть, проклятими інгредієнтами. Це потребує постійної уваги і планування інгредієнтів. Кара за слабке зілля чи брак необхідного інгредієнту – програш.

Увесь сенс гри в дослідженні ігрової системи через досягнення і розкриття різноманітних рецептів зіль. А вони бувають дуже чудернацькими.

Повністю бескоштовна і англійською, але у ній мінімум слів – тому майже все зрозуміло.

Card Crawler

Елегантний, новаторський, захоплюючий dungeon crawler на картках. Ви граєте проти суворого рандому – колоди карт з монстрами, зіллями, зброєю та закляттями. Вже незвичайний ігролад урізноманітнює маса оригінальних, ні на що не схожих заклять і купа бонусів, прихованих за ачівментами.

Ця гра – ідеальний приклад розумно реалізованих ачівментів, адже, окрім внутрішньоігрової винагороди, вони змушують відкрити гру для себе з нового боку. З ачівментами вона стає набором загадок і обмежень, що змушують серйозно замислитися, планувати і мислити творчо. І ця риса характерна для усіх ігор Tinytouchtales.

Card Thief

Абсолютно унікальна гра, де ви гратимете за крадійку на картах. Процес кражі відбувається на полі з 9 карток, проти колоди з випадково розташованих карт. На кожному ході ви прорахувуєте маршрут таким чином, щоби прибрати якомога більше карт, наблизити появу карт скарбу і виходу та залишитись в безпеці. А розташування та тип карт (вороги, пастки, факели) створюють, часом, дуже гострі і напружені ситуації.

Кожний рівень вміння потребує виконання досягнення, що змусять напружити мізки і подивитися на гру під іншим кутом.

Умовно безкоштовна.

Advertisements

About Даниил Вьюков

геймдизайнер, менеджер

Posted on 03.08.2017, in Рецензії and tagged . Bookmark the permalink. Залишити коментар.

Прокоментуйте

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: